Manuel Çelik Çember Makinası | Kenetlemeli Tokasız Çelik Çember Makinası Fiyatları

Kenetlemeli Çelik Çember Makinesi

A333 Tokasız Çelik Çember Makinası :

Tokasız kenetlemeli A333 çelik çemberleme makinası, aparatı ürünleri veya paletleri 13 mm çelik çember, 16 mm çelik çember, 19 mm çelik çember genişliğinde çelik çemberleme için kullanılan manuel tokasız çelik çemberleme makinasıdır. A333 kenetlemeli çelik çember makinası kombinasyonlu çemberleme modelidir. A333 çelik çemberleme makinesi bu sayede çelik çember pensesi ve çelik çember tokası kullanmayacağınız için malzeme maliyetlerinden tasarruf etmiş olursunuz. Tokasız Çelik Çember Makinasının Kullanım Alanları: A333 manuel tokasız kenetlemeli çelik çember makinesi 13 mm çelik şerit çember, 16 mm çelik şerit çember, 19 mm çelik şerit çember aralığında ve 0.40 ve 0.60 mm kalınlığında çelik çember aralığında çalışmaktadır. Tokasız kenetlemeli çelik çember makinesi, maliyet tasarrufu için tokasız tasarıma sahiptir. Tokasız çelik çember makinası aşağıdaki sektörlerde kullanılmaktadır; Paletler, balyalar, kasalar, demir-çelik sektörü, profil, ağaç-kereste sektörü, demir boru, döküm gibi sektörlerde tokasız çelik çemberleme makinesi kullanışlı, hafif, kombinasyonlu bir makinedir.

    Tokasız Kenetlemeli Çelik Çemberleme Makinasının Teknik Özellikleri: Çemberleme Genişliği : 13 mm - 16 mm - 19 mm Çember Kalınlığı : 0.40 mm ile 0.60 mm Çember Rulosu : Çelik Şerit Çember Makina Ağırlığı : 3.9 kg Maksimum Gerilim Kuvveti : %70 ile %80 arasında maksimum gerilimde çelik şerit. Boy : 387 x 168 x 308 mm Bu çelik çemberleme aletinin tüm gövde parçaları ve bileşenleri yüksek mukavemetli alaşımlı malzemeden yapılmıştır. Tokasız kombinasyonlu çelik çember makinası maliyet tasarrufu için tokasız bir tasarıma sahiptir. Başka herhangi bir toka veya pense gibi diğer ürünleri kullanmaya gerek yoktur. İmalat, metalurji, ulaşım ve haddeleme, navlun, metal, ekipman imalatı vb. sektörlerde kullanılabilir. Tokasız çelik çember makinesi dayanıklıdır. Gövde ve bileşenler için yüksek mukavemetli alaşımlı malzemeler yüksek güvenilirlik tasarımı ve ileri üretim teknolojisi benimser.


Kenetlemeli Çelik Çember Makinası Fiyatları: Tokasız kenetlemeli çelik çember makinası fiyat değişkenliği gösterebilmektedir. A333 Tokasız Çelik Çember Makinasını satın almak istediğinizde fiyat kapsamında güncel bilgi almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. Kenetlemeli çelik çember makinesi çeşitlerimiz mevcut stoklarımızda bulunmaktadır.


Tokasız Kenetlemeli Çelik Çemberleme Makinası

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • çember makinası
  • Stokta Var

tokasız kenetlemeli çelik çember makinası, 13 mm tokasız çelik çember makinası, 16 mm manuel çelik çember makinası, 19 mm A333 kenetlemeli çember makinası