Tekstil Lifli Çember Fiyatları - Nur Ak Ambalaj

 
Tekstil Lifli Çember yüksek mukavemetli polyester elyaf ve polimerin sıcak tutkal uygulaması ile birleştirilmesi neticesinde üretilmektedir. Tekstil lifli çemberlere bu nedenle hot-melt çemberler de denilmektedir. Üstün özellikleri sebebi ile özellikle ağır ürünlerin nakliye şartlarına maruz kalan ürünlerin çemberlerin çemberlenmesinde tercih edilmektedir.


Polyester lifli tekstil çemberin en önemli özellikleri; 

  • Yüksek mukavemetli
  • Darbeye karşı dayanıklı
  • Düşük maliyetli
  • Yüke zarar vermeyen
  • Gevşeme yapmaz
  • Tokasız (sadece düğüm yapılarak)
  • Güvenli kullanılabilmesi


Co-Strap tekstil lifli çember, uygulama tipine göre tekstil lifli çember tokası, kompozit lifli çember tokası, galvanizli çember tokası, çemberleme tokalarımız ile kullanılmalıdır. Birlikte kullanıldıklarında nakliye sırasında gevşeme yapmaz. Ürünün zarar görmeden istenilen yere ulaşmasını sağlar. Co-strap polyester lifli tekstil çemberin bukle toka ile olan uyumu sayesinde sistem mukavemeti pp çemberlere nazaran oldukça yüksektir. Sistem mukavemetini etkileyen en önemli faktör ek bölgesi dayanımıdır. Co-strap polyester tekstil lifli çemberin ek bölgesi dayanımı 60-80 yüzde aralığındadır. Polyester tekstil lifli çember, co-strap polyester lifli kompozit çemberler gerektiğinde tekrar gerdirilebilir. Kompozit tekstil lifli çemberin ürün çeşitliliği fazladır. Uygulama ve palet ağırlığına göre uygulanabilecek 13 mm tekstil lifli şerit çember, 16 mm tekstil kompozit şerit çember, 19 mm tekstil lifli kompozit çember şeridi, 25 mm kompozit tekstil lifli çember, 32 mm lifli çember şeridi gibi çeşitli kopma mukavemetine sahip ürün alternatifleri mevcuttur.


Bu çemberler ağırlıklı olarak; alüminyum ve cephe sistemleri, kimya sanayi, cam sanayi, taş ve tuğla endüstrisi, metal sektörü, ağaç sektörü, koli ambalaj sektöründe kullanılmaktadır. Tekstil lifli çember şerit fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.


Tekstil Lifli Çembertekstil lifli çember fiyatları