Arama:

Streç Film - Stretch Film

Streç film paketleme ve ambalajlama işlemlerinde kullanılan esnek ve yapışkan bir plastik film türüdür. Streç film esnekliği sayesinde nesnelerin etrafına sıkıca sarılarak onları korur ve bir arada tutar. Streç film genellikle polietilen yoğunluklu malzemeden yapılır. Streç film lojistik, depolama, gıda ambalajı ve birçok endüstriyel uygulamada yaygın olarak kullanılmaktadır. Streç film ürünlerin korunması ve paketlenmesi süreçlerinde pratik ve ekonomik bir çözüm sunar.

Streç Film Özellikleri:

Streç filmin ana kullanım amaçları ve özellikleri şunlardır:

  •  Streç film sarıldığı ürünleri toz, kir ve nem gibi dış etkenlerden korur.
  •  Streç film ürünleri bir arada tutarak taşıma ve depolama sırasında güvenliğini artırır ve özellikle paletlerdeki malzemelerin taşınması sırasında önemlidir.
  • Streç film yüksek esnekliğe sahiptir ve kendine yapışır özelliktedir. Streç film bu sayede kolayca uygulanabilir ve ekstra yapıştırıcıya gerek kalmaz.
  •  Streç film genellikle şeffaftır ve paketlenen ürünlerin kolayca görülebilmesini sağlar ve envanter kontrolünü kolaylaştırır.
  • Streç film farklı kalınlık ve genişliklerde üretilir ve çeşitli uygulamalar için uygun seçenekler sunar.
  • Streç film birden fazla kullanım için uygun olabilir ve geri dönüştürülebilir malzemeden yapılır.

Streç Film Nedir?

Streç film mükemmel esneklik ve kendinden yapışkanlı özellikleriyle bilinir. Streç film, yüksek esnekliğe sahiptir ve paketlenen ürünün şeklini almasını ve sıkı bir şekilde sarılmasını sağlar. Streç film genellikle kendi üzerine yapışma özelliğine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Streç film ekstra yapıştırıcı veya bantlara ihtiyaç duymadan paketlerin güvenli bir şekilde kapatılmasını sağlar. Streç film, yırtılma ve delinmeye karşı dirençlidir. Streç film taşıma ve depolama sırasında ürünleri korumak için ideal yapar. Streç film şeffaftır, bu da paketlenmiş ürünlerin kolayca görülebilmesini ve tanımlanmasını sağlar. Streç film paketlenmiş ürünleri nem, toz ve kir gibi dış etkenlere karşı korur. Streç film, özellikle paletlerdeki yükleri sabitlemek için kullanılır. Streç film esnekliği, farklı boyutlardaki yükleri sıkıca sarmasını ve hareket etmelerini önlemesini sağlar.

Streç film gıda paketlemesinden depolama ve lojistik sektörüne kadar çeşitli alanlarda kullanılır. Streç film perakende ürünlerin raf ömrünü uzatmak paletlerdeki yükleri sabitlemek ve korumak hızlı ve güvenli bir şekilde paketleme yapmak için ideal bir seçenektir. Streç filmin çevreye duyarlı geri dönüştürülebilir seçenekleri de mevcuttur. Streç film sürdürülebilir ambalaj çözümleri arasında popüler bir seçenektir.

Streç Film Fiyatları:

Streç film fiyatları, ürünün özelliklerine ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir ve streç film kalınlığı, genişliği, uzunluğu, malzeme kalitesi ve satın alma miktarı sayılabilir. Streç film fiyatları hakkında firmamız Nur Ak Ambalaj İle İletişime geçeblirsiniz.

Streç Film – 17 mikron Streç Film – 23 mikron Streç Film – Streç Film Fiyatları – Makina Streci – Streç Film Çeşitleri

Çemberleme Ve Yük Emniyeti:

Ürünlerinizi hem depolama hem de taşıma sırasında korumak için üretilen birinci sınıf Nur Ak Ambalaj Çemberleme Ürünleri Serimizle Tanışın.Steç Film, Siparişlerinizi hafta içi saat 15.00 kadar verdiğinizde istanbul avrupa yakası aynı gün teslimat hizmetlerimizden faydalanın. Nur Ak Ambalaj Çemberleme Ürünlerini satın aldığınızda, ürünlerinizin paketleme tesisinizden çıktığı gibi, dağılmadan varış noktasına ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Geniş çemberleme ürün yelpazemiz Çelik çemberleme, Polyester çemberleme, Polipropilen Plastik Çemberleme, Kompozit Çemberleme ürünlerinde sürekli olarak en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Bu çemberleme seçenekleri çeşitli boyutlarda, uzunluklarda ve renklerde mevcuttur. Marka görünürlüğünüzü artırmak için uygun maliyetli bir yol sağlayarak, bağlantımızı i.şletmenizin markasıyla özelleştirme seçeneği sunuyoruz.

Ürünlerinizi daha güvenli hale getirin ve deponuzdan çıkan her gönderinin güvenli bir şekilde sabitlenmesini veya çemberlenmesini sağlamak için gerekli tüm ürünlerimize erişiminizi basitleştirmek için Nur Ak Ambalaj Olarak Hızlı Teslimat Yapmaya Gayret Göstermekteyiz. Ayrıca, Şarjlı, Havalı, Manuel, Yarı Otomatik, Tam Otomatik, Çelik Çemberleme Makinaları veya Çember tokaları, Steç Film, sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ve performansı ile yüklerinizi veya ürün gruplarınızın ambalajlanmasında kesin çözüm sunmaktadır.

Yazılarımız