Signode BXT3-13-16-19 Şarjlı Çember Makinası - Nur Ak Ambalaj

Şarjlı Çember Makinesi

Signode BXT3-13-16 Şarjlı Çember Makinası :

Signode BXT3-13-16 şarjlı palet çember makinesi led dijital ekranlı pilli çemberleme makinesi paketleri, paletleri, çeliği, keresteyi, tuğlayı, elyafı vb. çemberlemek için kullanılmaktadır. Akülü çemberleme makinesi sadece 4.13 kg ağırlığında ve 365-150-135 mm ölçülerindedir. 12 mm pet çember 16 mm polyester plastik çember genişliğinde 0.50-1.05 mm arası kalınlıkta plastik, pet ve pp şeritlerde kullanılabilir. Elektrikli çemberleme makinesi sürtünme kaynaklı en son çemberleme teknolojisini kullanır. Plastik çemberlerin güçlü bir şekilde birbirine yapıştırılmasını sağlar. Germe kuvveti 4600 Newton'a kadar ayarlanabilir. Maksimum kuvvet, paletleri, ahşabı, çeliği ve diğer ağır nesneleri bağlamak için yeterlidir. Şarjlı elektrikli çemberleme makinesi ile paketleme sürecini hızlandıracak paketleme maliyetini %15'den azaltacaksınız. Birleştirme yoğunluğunu 2 kat arttırabilirsiniz. Ayrıca şarjlı çember makinesi ile metal tokalara ihtiyaç duymayacağınız için paketleme sürecini iyileştirecek ve paketleme malzemesi maliyetlerini azaltacaksınız. Akülü çemberleme makinası çemberleme işlemi bittiğinde düşük güç ve ışık sinyali için bir alarm cihazına sahiptir. Özel toza dayanıklı filtre süzgeci ile normalde çok sayıda toz, küçük lif ve diğer zorlu ortamlarda çalışır. Signode BXT-3 şarjlı çember makinası el ile kullanılabilir. Signode BXT-3-13 şarjlı çember makinası tek pil ve bir şarj cihazı, bir kutu içerisinde verilmektedir. 12 ay garanti süresi vardır.


Signode BXT-3 Şarjlı Çember Makinası Özellikleri :

Değişken gerilim hızı : Bu operatöre çemberi çemberleme uygulamak istediği zaman hızın tam kontrolünü verir. Basınca duyarlı ve kullanımı kolay basit bir germe düğmesidir. Kullanıcılar, çemberleme sürecini yavaşça başlatma, ambalajı kendi ihtiyaçlarına göre ayarlamak için alana sahip olma ve gerdirmeyi kendi hızlarında bitirme becerisini sağlamaktadır.
Gerilim kuvvetinin gerçek zamanlı gösterimi : Signode BXT-3-16 şarjlı çember makinası güvenilirliği artar ve işletim hataları azalır. Newton cinsinden uygulanan gerilim miktarını göstermektedir. Dokunmatik yüzey üzerinde kolayca ayarlanabilir, her uygulamada istediğiniz doğru miktarı aldığından emin olabilirsiniz.

Signode BXT-3 Şarjlı Çember Makinası :

Hafif hizmet uygulamaları. Yumuşak gerdirme gerektiren hassas ambalaj malzemeleri için idealdir. Düşük gerilim kuvveti aralığı 33-270 LB. Daha hafif çemberleme uygulamalarına ihtiyaç duyabilecek genel lojistik (hafif) perakende ürünler ve gıda ürünlerinde kullanım için idealdir. Şarj başına 400 adede kadar yüksek gerilim döngüsü.


Signode BXT-3-16 Şarjlı Çember Makinası :

Orta görev uygulamaları genel uygulamalar için çok yönlü akülü çemberleme makinesi. Geniş gerilim aralığı 90-560 LB. 1/2-5/8 arasındaki en yayın polipropilen ve polyester çember genişlikleri ile çalışır. Normal plastik çemberlemenin gerekli olduğu çoğu endüstride kullanım için idealdir. Şarj başına 200 adete kadar paketleme yapılabilir.


Signode BXT-3-16-19 Şarjlı Çember Makinası :

Ağır hizmet uygulamaları. 90-1000 LB. gibi yüksek çekme kuvveti gerektiren ambalajlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Son derece zorlu ve tozlu ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır ve çelik çemberleme uygulamalarına alternatif olarak kullanılabilir. İnşaat, ahşap ve metal endüstrisinde kullanım için idealdir. Şarj başına 200 adede kadar çemberleme paketleme işlemi yapabilmektedir.


Signode BXT-3-13-16-19 Şarjlı Çember Makinası Fiyatları :

Bataryalı çemberleme makinesi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olmasına rağmen 12 mm - 16 mm - 19 mm genişliğindeki pet çember, pp şerit çembeler için kullanılabilir. Ancak şarjlı çemberleme makinesinin fiyatı kalitesini yansıtmamaktadır. Uygun fiyatı olmasına rağmen çemberleme makinesi yüksek kaliteli sert plastikten yapılmıştır. En son yapıştırma teknolojisi uygulanmıştır.


Signode BXT3-13-16-19 Şarjlı Çember Çember Makinası Tamiri & Teknik Servis :

Kullanmış olduğunuz çember makinanızda herhangi bir teknik arıza meydana geldiğinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Signode BXT3-13-16-19 Şarjlı Çember çember makinası yedek parça, Signode BXT3-13-16-19 Şarjlı Çember çember makinası tamiri, Signode BXT3-13-16-19 Şarjlı Çember çember makinası teknik servis hizmetleri firmamız bünyesinde alanında uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.


Signode BXT3-13-16-19 Şarjlı Çember Makinası

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • çember makinası - yarı otomatik koli çember makinası
  • Stokta Var

şarjlı çember makinası - palet çemberleme makinesi