Arama:

Hakkımızda

Nur Ak Ambalaj, Çemberleme, Çemberleme Makinaları, 2013 yılından beri bu sektörde hizmet vermiş genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulup günümüze kadar yönetilmeye devam etmektedir. Amacımız, aynı işi yapan diğer firmalardan farklı bir çalışma anlayışı içerisinde olmaktır.

 

Sektörümüze yeni ve profesyonel bir soluk kazandırmayı hedefliyoruz.Hızlı değişim gösteren iş çevresinde müşteri tatmini ve devamlılığını sağlayacak ürün ve hizmet üretiminde ileri teknolojinin avantajlarını kullanmayı ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

Satış sonrası gelişmeleri takip ederek paylaşımlarda bulunarak, ilgilenmenin ötesinde beraber düşünmeyi ve paylaşmayı seçerek, mevcut ve potansiyel kullanıcılarının taleplerini tespit etme çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz. Bu talepler doğrultusunda ‘’ürün ve yüksek kalitede hizmet’’ çalışmalarına yön vermekteyiz.

 

Ürünlerimiz arasında, Polipropilen Çemberler, Polyester Çemberler, Çelik Çemberler, Polyester Tekstil ve Kompozit Çemberler, Mekanik Gerdirme Aparatları, Şarjlı Çemberleme Makineleri, Çelik Çember Makineleri, Havalı Çemberleme Makineleri, Yarı Otomatik Çemberleme Makineleri, Otomatik Çemberleme Makineleri, Plastik Köşe Koruyucuları vb. bulunmaktadır.