Kenetlemeli Çelik Çember Makinaları


Tokasız Kenetlemeli Çelik Çemberleme Makinası

Tokasız Kenetlemeli Çelik Çemberleme Makinası

A333 Tokasız Çelik Çember Makinası : Tokasız kenetlemeli A333 çelik çemberleme makinası, aparat..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)


Kenetlemeli Çelik Çember Makinası Hakkında

Kenetlemeli çelik çemberleme makinaları tercih edilen bir çemberleme makinası çeşidi olmaktadır. Kenetlemeli çelik çember bağlama makinası paletler ve ürünleri 13 mm çelik şerit çember, 16 mm çelik şerit çember, 19 mm çelik şerit çember genişliklerinde çelik çember için kullanılan manuel çelik çember makinesidir. Çelik çember makinası kullanımında çelik çember tokaları ve çelik çember penseleri yardımcı çemberleme malzemeleri maliyetlerinden tasarruf elde etme imkanı bulacaksınız.


Kenetlemeli Çelik Çember Makineleri Teknik Özellikleri

Çember tipi olarak çelik şerit çember kullanılmaktadır. Kenetlemeli çelik çemberleme makineleri yapısı bakımından oldukça dayanıklıdır. Makina boyu 387-168-308 mm ölçülerinde olmaktadır. Ulaşım, imalat, metal, metalurji ve sektörel ekipman üretimi gibi alanlarda kullanılan bir üründür. Çember genişliği ise 13 mm, 16 mm ve 19 mm'dir. Makina kullanımında çember tokaları veya penseler gibi ek ürünleri kullanmanıza ihtiyaç yoktur. Makinenin ağırlığı 3.9 kg'dır. Çelik çemberleme aparatının gövde parçaları ve makina bileşenleri ileri derecede mukavemete sahip alaşımlı kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Çember kalınlığı ölçüleri 0.40 mm ve 0.60 mm aralığındadır. Makinenin bileşenleri ve gövdesi için yüksek kapsamda mukavemetli alaşıma sahip malzemeler çok yüksek derecede güvenlik tasarımı sayesinde ileri düzey üretim teknolojisini benimsemektedir. Maksimum çember gerdirme kuvveti ise %70 ile %80 aralığında maksimum yapıdadır. Kenetlemeli çelik çemberleme makineleri maliyet tasarrufu kapsamında ise tokasız bir tasarıma sahip olmaktadır.


Kenetlemeli Çelik Çember Makinalarının Kullanım Alanları

Manuel kenetlemeli çelik çember makineleri 13 mm çelik çember, 16 mm çelik çember, 19 mm çelik çember aralığında ve 0.40 ile 0.60 mm kalınlıklarında çelik şerit çemberler ile çalışabilmektedir. Kenetlemeli çelik çember makinaları maddi maliyet tasarrufu kapsamında oldukça ekonomiktir. Kasalar, paletler, demir-çelik, balyalar, ağaç ve kereste, demir boru, döküm, demir, çelik türevinde sektörler genelinde tercih edilen kullanışlı olan bir çemberleme makinasıdır.