Çelik Çember Fiyatları - Nur Ak Ambalaj

 
Çelik Çember Çelik Çemberleme keskin kenarlı ve en zorlu kargolar için halen en iyi seçim olmaya devam ediyor. Kendinizi polyester pet veya çelik çember arasında gidip gelirseniz kargonuzun ağırlığını, boyutunu, şeklini ve malzemesini göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Çelik şerit yükleri, balya tellerini, tuğlaları ve diğer geniş sert yükleri taşıyorsanız çelik şerit çember kullanmalısınız. Yükünüz veya ürününüz nakliye sırasında biraz hareket edecek mi? Pet çember, değişen yükün şekline uygun bir biçimde uymasını sağlayan elastik özelliklere sahiptir. Çelik çember ise serttir. Kargo paletinizde kayma yapmaz. Bu metal ve kaya gibi son derece ağır katı malzemeleri tutar iken iyi bir güç sağlar. Ancak kaymaya eğimli birçok nesneyi bir arada tutmak için ideal değildir. Örneğin, bir yığın tahta, kalas doğal olarak birbirine doğru kayacaktır ve polyester gibi esnek bir malzeme ile birbirlerine sabitlenmelidir.


Çelik çember şeritleri kalasların ağırlığını taşıyacak kadar sağlam olabilir. Ancak 13 mm çelik şerit çember, 16 mm siyah metal çelik çember, 19 mm çelik ambalaj palet şeridi, 32 mm çelik paketleme çemberi esnek değildir. Ürünler dik bir rampadan bırakıldığında kırılacaktır. Öte yandan yükünüz ağır ise plastik çemberleri aşındırabilecek ve oldukça sert keskin köşelere sahip ise çemberdeki en iyi seçiminiz çeliktir. Çelik çemberi kullanırken hava durumu, yük sınırlama hakkında konuşurken gözden kaçan başka bir faktördür. Plastik şerit çember UV ışınlarına veya aşırı sıcaklara uzun süre maruz kaldıktan sonra çok iyi bir sonuç vermez. Öte yandan neme dayanıklıdır ve çelik gibi fırtınalı hava koşullarında çürümez veya korozyona uğramaz. Yelpazenin iki ucunda olmak istemezsiniz. Şişmiş veya aşınmış metal ürünlerinizin seyehat edeceği mesafeleri ve yerleri göz önünde bulundurun.


Ne tür bir çember kullanacağınızı düşündüğünüzde sonuç olarak ne kadar sağlam ve esnek olması gerektiğidir. Polipropilen çemberler daha ucuzdur. Gazete ve oluklu paketler gibi daha düşük gerilme mukavemeti gerektiren. Daha hafif kargoların paketlenme haline getirilmesi için kullanılmalıdır. Polyester çember, pet yeşil çemberi, plastik pet şerit çember biraz ağır iş gücü ve esneklik gerektiren yükler için kullanılmalı ve kaymasına izin verilmeyen keskin köşeleri olan en ağır yükler için çelik çember kullanılmalıdır. Hava koşulları ve yoldaki diğer potansiyel tümsekler gibi dış faktörleri dikkate almak önemlidir. Yükünüzü güvenli, etkili bir yöntemle kontrole almayı düşündüğünüzden ve tüm olasılıkları değerlendirdiğinizden emin olun. Şüpheye düştüğünüzde çemberleme ihtiyaçlarınız hakkında müşteri temsilcilerimizi arayınız. Çelik çember fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.


Çelik Çemberçelik çember fiyatları