Plastik Şerit Çember 7x055 mm 5000 metre Orjinal Beyaz - Nur Ak Ambalaj

Şerit Çember

 

7mm 5000 metre beyaz plastik çember şeridi, yarı otomatik ve tam otomatik koli-kutu çemberleme makinaları kullanılmaktadır. 7mm 5000 metre orjinal şerit çember çemberleme makinelerinde çekme mukavemeti bakımından en yüksek sınıflardadır. Yarı otomatik ve tam otomatik orjinal ithal çember şeridi tam otomatik ve hatlı otomatik çember makinalarında kullanılmaktadır. Daha çok tam otomatik çember makinelerinde 5mm şerit çember, 6mm çember şeridi, 7mm orjinal çember, 9mm makina çemberi, 12mm plastik orjinal çember şeridi kullanılmaktadır.

Plastik polipropilen pp çemberler, her türlü sektörde kullanılmaktadır. Maliyet olarak çok düşük ve ekonomiktir. Manuel tokalı çember makinesi, havalı şerit makinası, şarjlı çember makinesi gibi çemberleme makinelerinde kullanılmaktadır. Polipropilen şerit plastik pp çember şeridi fiyatları hakkında güncel bilgi edinmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Plastik şerit çember orjinal hammaddeden üretilmiştir. Mukavemet olarak 1. kalite çemberlerden güçlüdür. Farklı mm ve ölçülerde stoklarımızda bulunmaktadır. Plastik çember şeridi, çember atma-sıkma-bağlama-gerdirme işlemlerinde kullanılan bir çemberleme sistemi ekipmanıdır.

Yarı otomatik ve tam otomatik makina çemberleri için ilgili sorunlarınız hakkında çekinmeden bizden destek alabilirsiniz. Nur Ak Ambalaj Çemberleme Sistemleri plastik şerit çemberleri stoklarında sürekli olarak bulundurmaktadır.


 


7x055 mm 5000 metre Orjinal Beyaz Plastik Şerit Çember

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • orijinal plastik çember - 7 mm ithal çember
  • Stokta Var