Kompozit Lifli Çember 19mm 600m - Nur Ak Ambalaj

Kompozit Çember

Lifli Kompozit Çember

19 mm 600 metre kompozit çember keskin kenarları olmayan ve düşük alet bakımı gerektiren hafif ve güvenli bir kompozit lifli çember şerididir. 19 mm kompozit çember çok yönlü bir üründür ve küçük, büyük paketler etrafında uygulanabilir. Çok yönlü, büyük makine yada parçalar gibi belirsiz öğeleri paletlere bağlamanıza olanak tanır. Daha küçük bobin boyutu yada ürün boyutu, palet raflarını çemberlemek için saha ekipleri tarafından, ürünlerin çizilmesini önlemek için ek köşe koruyuculara gerek olmadan depolamak için başka bir avantajdır.

  • Yumuşak ve esnek
  • Hafif keskin kenarı yok
  • Yeniden kullanılabilir
  • Düşük alet bakımı


Bu 19 mm kompozit lifli çember, 19 mm kompozit palet çemberi, 19 mm lifli şerit polyester çemberin sistem gücü 3.0 mm ve 3.5 mm'lik 19 mm kompozit bukle tel çember tokası, 19 mm galvanizli bukle çember tokası, 19 mm kompozit çember tokası ile birleştirildiğinde 900 kg'a kadar mukavemet sağlar. Tüm kompozit çemberlerimiz Türkiye'de üretilmektedir. 19 mm kompozit lifli çember ile kullanılan yardımcı ürünler tek ihtiyacınız olan manuel kompozit çember gerdirme makinesi, kompozit çember tokası ve kompozit çember taşıma arabası ile kullanılır. Lifli kompozit çember orta seviye fiyat ve kullanıcılar açısından daha güvenlidir. Çelik çembere göre avantajlıdır. Kurulum maliyeti manuel çemberleme veya şarjlı çemberleme kullanımlarına kıyasla nispeten uygundur.


19 mm 600 metre Kompozit Lifli Çember

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • kompozit çember - 19 mm kompozit lifli çember
  • Stokta Var

kompozit çember, lifli kompozit çember, kompozit çember fiyatları, kompozit çember çeşitleri, 19 mm polyester kompozit çember