Kompozit Lifli Çember 16mm 850m - Nur Ak Ambalaj

Kompozit Çember

Lifli Kompozit Plastik Çember

16 mm 850 metre kompozit çember keskin kenarları olmayan ve düşük alet bakımı gerektiren hafif ve güvenli bir kompozit lifli çember şerididir. 16 mm kompozit çember çok yönlü bir üründür ve küçük, büyük paketler etrafında uygulanabilir. Çok yönlü, büyük makine yada parçalar gibi belirsiz öğeleri paletlere bağlamanıza olanak tanır. Daha küçük bobin boyutu yada ürün boyutu, palet raflarını çemberlemek için saha ekipleri tarafından, ürünlerin çizilmesini önlemek için ek köşe koruyuculara gerek olmadan depolamak için başka bir avantajdır.

  • Hafif keskin kenarı yok
  • Yumuşak ve esnek
  • Düşük alet bakımı
  • Yeniden kullanılabilir


Bu 16 mm kompozit lifli çember, 16 mm kompozit palet çemberi, 16 mm lifli şerit polyester çemberin sistem gücü 3.0 mm ve 3.5 mm'lik 16 mm kompozit bukle tel çember tokası, 16 mm galvanizli bukle çember tokası, 16 mm kompozit çember tokası ile birleştirildiğinde 850 kg'a kadar mukavemet sağlar. Tüm kompozit çemberlerimiz Türkiye'de üretilmektedir. 16 mm kompozit lifli çember ile kullanılan yardımcı ürünler tek ihtiyacınız olan manuel kompozit çember gerdirme makinesi, kompozit çember tokası ve kompozit çember taşıma arabası ile kullanılır. Lifli kompozit çember orta seviye fiyat ve kullanıcılar açısından daha güvenlidir. Çelik çembere göre avantajlıdır. Kurulum maliyeti manuel çemberleme veya şarjlı çemberleme kullanımlarına kıyasla nispeten uygundur.


16 mm 850 metre Lifli Polyester Plastik Çember

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • kompozit çember - 16 mm kompozit çember
  • Stokta Var

16 mm kompozit çember, 16 mm lifli çember, 16 mm lifli şerit çember, 16 mm kompozit palet çemberi, 16 mm kompozit çember fiyatları, kompozit lifli çember fiyatları