Şerit Plastik Çember 12x080 mm 40x15 Kasnak Turuncu - Nur Ak Ambalaj

Palet Bağlama Çemberi

Turuncu Şerit Plastik Çember 40x15 Kasnak

Plastik, pp şeritli paketleme, endüstriyel testlerde kullanımı yaygındır. Hızlı ve verimli paketleme sağlar ve uygun maliyetlidir. PP palet çemberi yüksek çekme mukavemeti istendiğinde kullanılır. 12x0.80mm palet çemberi manuel el tipi çemberleme makinesi sac klips bukle çember tokası, plastik çember tokası, şarjlı-havalı çemberleme makineleri ile kullanılabilmektedir. Bununla birlikte depolarda, fabrikalarda taşınabilmesi ve çemberin dağılmaması için plastik çember taşıma arabası kullanılmaktadır. PP veya polipropilen çember hafif bir katman içermektedir. Bu pp çember türü paketleme ve bağlantı yaparken iyi bir seçimdir. Kullanım kolaylığı için yapılmıştır. Genellikle çalışması daha kolay olan ve kullanıldığı sektörlerde hızlı paketlemeyi arttırır ve kullanıcıya sorun çıkartmadan paketlemenizi sağlamaktadır. PP plastik palet çemberi 12 mm palet bağlama çemberi, 16 mm palet bağlama çemberi genişliğinde olup şerit kalınlıkları 0.60 mm ve 0.80 mm arasında değişmektedir.

12x0.80mm turuncu palet çember şeridi 350 kg'a kadar dayanabilir. Polyester pet çember ile kıyaslanması doğru bir seçim değildir. PP plastik şeritler yarı otomatik çember makinalarında kullanıldığında kasnak çapları 20x19'dur. El tipi manuel çemberleme makinesi veya şarjlı-havalı çember makinası kullanıldığında çemberin kasnak çapı 40x15 olarak kabul edilir. PP şeritler gofrajlı ve düz olabilen yüzeylerinde farklılık gösterir. PP çemberin yarı otomatik çember makinelerinde montajı kolaydır. El tipi çember makineleri ile çalışırken, çemberin kabartmalı yüzeyi, esnekliği yırtılmaya karşı direnci arttırır. Ayrıca maliyeti daha düşük olmaktadır.

  • Maliyeti düşük bir çemberleme şerididir.
  • Aynı boyutta olmasına rağmen pet şeridin pp şeritle karşılaştırılması pet çember, pp çembere göre daha fazla güce ve mukavemete sahiptir.
  • Yüksek gerilime rağmen pet çember kırılmaz.
  • Pet plastik çember, polipropilen plastik çemberden %50'ye kadar daha fazla esneyebilir.
  • Pet çember sıcaklık farklılıklarına karşın daha dayanıklıdır.


Turuncu PP şeritler çeşitli ürün ve kutuları paketlemek için kullanılabilir. Bunlar aşağıdaki avantajlara sahiptir. Yüksek çekme dayanımına sahiptir ve hafiftirler. Kimyasal olarak dayanıklıdır. Kullanımı oldukça kolaydır. Paslanma yapmaz. Malların güvenliği ve estetik görünümü her türlü makinaya uygun yarı otomatik, tam otomatik ve manuel el tipi çember makinaları için sıcaklık farklılıklarına dayanıklı 40 °C dereceye kadar dayanıklı bir yapıdadır.


12x080 mm 40x15 Kasnak Turuncu Şerit Plastik Çember

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • plastik çember - palet bağlama çemberi
  • Stokta Var

12x0, 80 turuncu şerit çember, turuncu palet bağlama çemberi, 12 mm turuncu ambalaj çemberi, turuncu çember fiyatları, sepetlik turuncu çember