Polyester Ambalaj Şeridi 12x070 mm 2000 metre - Nur Ak Ambalaj

Polyester Çember

 

12 mm pet plastik paketleme çemberi, polipropilen pp çemberlere göre yüksek mukavemetlidir ve çelik çembere alternatif bir ürün olmaktadır. Polyester şeritler polipropilen şerit çemberlere göre daha dirençli ve daha pahalıdır. PET polyester şerit çemberler aynı zamanda polipropilen pp palet çemberine göre daha ağırdır. Bu ise onların kullanımını kolaylaştırır. PET plastik şerit çemberler suya ve neme karşı dayanıklıdırlar. Her iki çember şeridi de çember tipleri 9 mm'den 19 mm'e kadar genişliklerde 0.35 mm'den 1.27 mm'e kadar kalınlıklarda mevcuttur. 12 mm pet çember, Yüksek kaliteli pet çember şeritleri 12x070 mm 2000 metre polyester pet şerit, stoklarımızda mevcuttur.

Polyester pet çemberler çok yüksek bir gerilme mukavemeti ve büyük bir uzama olasılığı ile karakterize edilir. Çelik şerit çemberlerden farklı olarak polyester palet çemberi, pet plastik çember, yeşil pet çember, palet bağlama çemberi, yeşil ambalaj çemberi esneme konusunda daha fazla sertliğe sahiptir. Nakliye sırasında darbelere ve çeşitli etkileri daha çabuk emer. PET çember şeritlerinin bağlantısı için manuel tokalı çemberleme makinesi, havalı pnomatik çember makinası, şarjlı akülü pilli bataryalı çemberleme makinesi kullanılmaktadır. Örneğin: 12 mm - 16 mm - 19 mm polyester pet çember şeritleri Transpak H45L Şarjlı Polyester Çember Makinası şarjlı çember makinası kullanılmaktadır.

Standart polyester pet plastik çemberin yüzeyi gofrajlı (desenli)'dir. Gofrajsız (desensiz) pet polyester palet çemberinin yüzeyi düz yani desensizdir. Aynı kalınlıkta olmalarına rağmen ancak desensiz polyester pet plastik şerit çember desenli polyester pet çembere göre çok daha yüksek bir gerilme mukavemetine sahiptir. Çelik şerit çemberin yerini alması anlamına geldiğinden, ağır yüke dayanacak şekilde üretilmiştir. PET polyester çemberlerin genelde yeşil renkte olmaktadır.

PET çember, polyester çember, yeşil ambalaj çemberi, pet palet çemberi, pet palet çember şeridi, polyester pet çember, polyester pet ambalaj çemberi, sert plastik şerit, yeşil plastik şerit mükemmel mekanik özelliklere sahiptir. Bu, yüksek mukavemet aşırı gerilebilirlik ve yüksek gerilme mukavemetini içermektedir. Bu özellikler şu şekilde yansıtılır.

  • Paketlenmiş ürünlerde düşük hasar veya yüksek korozyon direnci
  • Nakliye sırasında hasarın azaltılması
  • Paketlenmiş malzemenin kenarlarında daha düşük bir basınç
  • Paketlenmiş malzemenin emniyete alınması
  • Depolama veya nakliye sırasında paketin çekmesi durumunda gerginliğin korunması
  • Daha düşük malzeme maliyetlerinde %50'ye kadar tasarruf
  • Daha basit ve temiz bakım


PET şerit olarak da bilinen polyester pet çember polipropilen çemberin yeterince güçlü olmadığı ve bu nedenle amacına hizmet edemediği durumlarda kullanılmaktadır. Polyester plastik çember, şeridi çelik çembere göre fiziksel özellikleri bakımından benzerdir. Pet plastik çember diğer plastik çember çeşitlerine kıyasla %25'e kadar fazla gerilime dayanabilir. Polyester pet çember ultraviyole ışınlarından asla etkilenmez. Çelik çemberlere göre keskin kenarları olmadığı için çok ucuz ve güvenlidir. Yukarıdaki gerçekler dikkate alındığında pet plastik şerit, çelik çemberin en iyi ikamesi ürün haline gelmiştir. Pet çemberler manuel, akülü veya otomatik hatlı makinalarda kullanılabilmektedir. Yüzeyi gofrajsız yani desensiz olduğundan daha ağır işler için düz polyester pet şerit çember kullanılır.

Pet çember kullanımının çelik çembere göre sağladığı tasarruf %50'ye kadar daha fazladır. Çünkü pet plastik çember daha ucuzdur ve metre başı fiyat daha düşüktür. Polyester pet şerit plastik yeşil ambalaj çemberi fiyatları hakkında güncel fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Pet polyester şerit çember stoklarımızda bulunmaktadır.


12x070 mm 2000 metre PET Plastik Ambalaj Şeridi

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • pet çember - 12 mm polyester çember
  • Stokta Var

sert plastik şerit çember, palet çemberi, paketleme çemberi, 16 mm polyester çember, polyester çember 16 mm, yeşil şerit çember, palet çemberi, bağlama çemberi, palet bağlama şeridi, yeşil ambalaj şeridi, pet çember, polyester çember, yeşil çember, sert plastik çember, pet şerit çember fiyatları, polyester ambalaj çemberi, palet çemberi, ambalaj şerit çemberi, polyester çember fiyatları, sert plastik çember, ambalaj çemberi fiyatları