Şerit Çember 12x060 mm Siyah - Nur Ak Ambalaj

PP Çember

Siyah Ambalaj Şerit Çemberi

12 mm 3000 metre pp siyah şerit çember hafif plastikten yapılmıştır. En yaygın olarak ürünleri paketlemek için kullanılır. Böylece ürünler taşıma esnasında kaymaz ve hareket esnasında dağılmaz. 12 mm polipropilen siyah şerit çember en yaygın kullanılan plastik çember türüdür ve birçok faydası vardır. 12 mm polipropilen siyah plastik çember piyasadaki en ucuz çember türlerinden biridir. Yarı otomatik çember makinası kullanan çoğu işletmelerde kullanılan bir çember çeşididir.

Polipropilen siyah koli paket çemberi, uygulamanız için doğru olan çember tipini seçme konusunda size seçenekler sunan farklı renklerde, farklı genişliklerde ve kalınlık ölçülerinde Nur Ak Ambalaj Çemberleme Sistemleri firmamızda bulunmaktadır. Plastik şerit çemberi hem yarı otomatik hem de otomatik makinelerin yanı sıra manuel çemberleme makineleri ile de uyumludur. Böylece istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Daha önce de vurguladığımız gibi, pp plastik polipropilen ambalaj çember şeridi en hafif ve orta zorluktaki çemberleme uygulamaları için uygundur. Bu polipropilen ambalaj çemberlerinin kutuları, kolileri güçlendirmek ve kolileri stabil hale getirebilmek için polipropilen çemberleme ürünleri kullanılmaktadır.

  • Kartonları kutuları yapıştırma ve sabitleme
  • Tekstil ve kumaşları bir arada tutmak
  • Gazete, kağıt veya karton paketleme
  • Yüklerin paletlere bağlanması


Firma stoklarımızda farklı uygulamalara uygun çok sayıda polipropilen çemberleme ürünü bulunmaktadır. Nur Ak Ambalaj Çemberleme Sistemleri hem polipropilen el tipi çemberleme hem de yarı otomatik, tam otomatik çemberleme ürünleri sunmaktadır. Toplu siparişleriniz için özel fiyatlandırma seçeneklerimiz mevcuttur. Fiyat teklifleriniz hakkında görüşebilmemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla polipropilen çemberleme ürünlerimiz için aşağıdaki linkimize tıklayarak web sitemize gitmeniz yeterlidir. Lojistik ve depolama gibi ortamlar için mükemmel olan tüm ambalaj çemberleme malzemelerimizi görüntülemek için buraya tıklayarak ürün yelpazemize göz atabilirsiniz.


12x060 mm Siyah Şerit Çember

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • ambalaj çemberi - 12mm 2700 mt siyah şerit çember
  • Stokta Var

polipropilen çember, pp plastik çember, plastik çember, plastik çember fiyatları, plastik şerit çember, plastik ambalaj çemberi, şerit çember, şerit çember fiyatları, plastik ambalaj şeridi, plastik paketleme çemberi, ambalaj şeridi, plastik şerit fiyatları, şerit çember çeşitleri, çember şeridi, 12 mm siyah şerit çember, 12 mm plastik çember, plastik şerit 12 mm, çember şeritleri