Plastik PP Çember 12x060 mm 3000 metre Kırmızı - Nur Ak Ambalaj

Polipropilen Çember

Kırmızı Plastik Ambalaj Şeridi

12 mm pp kırmızı şerit çember hafif plastikten yapılmıştır. En yaygın olarak ürünleri paketlemek için kullanılır. Böylece ürünler taşıma esnasında kaymaz ve hareket esnasında dağılmaz. 12 mm kırmızı polipropilen şerit çember en yaygın kullanılan plastik çember türüdür ve birçok faydası vardır. 12 mm kırmızı polipropilen plastik çember piyasadaki en ucuz çember türlerinden biridir. Yarı otomatik çember makinası kullanan çoğu işletmelerde kullanılan bir çember çeşididir.

Polipropilen kırmızı koli paket çemberi, uygulamanız için doğru olan çember tipini seçme konusunda size seçenekler sunan farklı renklerde, farklı genişliklerde ve kalınlık ölçülerinde Nur Ak Ambalaj Çemberleme Sistemleri firmamızda bulunmaktadır. Plastik şerit çemberi hem yarı otomatik hem de otomatik makinelerin yanı sıra manuel çemberleme makineleri ile de uyumludur. Böylece istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Daha önce de vurguladığımız gibi, pp plastik polipropilen ambalaj çember şeridi en hafif ve orta zorluktaki çemberleme uygulamaları için uygundur. Bu polipropilen ambalaj çemberlerinin kutuları, kolileri güçlendirmek ve kolileri stabil hale getirebilmek için polipropilen çemberleme ürünleri kullanılmaktadır.

  • Gazete, kağıt veya karton paketleme
  • Kartonları kutuları yapıştırma ve sabitleme
  • Yüklerin paletlere bağlanması
  • Tekstil ve kumaşları bir arada tutmak


Firma stoklarımızda farklı uygulamalara uygun çok sayıda polipropilen çemberleme ürünü bulunmaktadır. Nur Ak Ambalaj Çemberleme Sistemleri hem polipropilen el tipi çemberleme hem de yarı otomatik, tam otomatik çemberleme ürünleri sunmaktadır. Toplu siparişleriniz için özel fiyatlandırma seçeneklerimiz mevcuttur. Fiyat teklifleriniz hakkında görüşebilmemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla polipropilen çemberleme ürünlerimiz için aşağıdaki linkimize tıklayarak web sitemize gitmeniz yeterlidir. Lojistik ve depolama gibi ortamlar için mükemmel olan tüm ambalaj çemberleme malzemelerimizi görüntülemek için buraya tıklayarak ürün yelpazemize göz atabilirsiniz.


12x060 mm 3000 metre Kırmızı Plastik PP Çember

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • plastik çember - 12 mm kırmızı şerit çember
  • Stokta Var

12 mm kırmızı çember, kırmızı plastik çember, 12 mm kırmızı şerit çember, 12 mm kırmızı ambalaj çemberi, şerit çember fiyatları, plastik makine çemberi, 12x0, 60 3000 metre şerit çember