Orjinal İthal Şerit Çember 12x055 mm 3000 metre Beyaz - Nur Ak Ambalaj

Plastik Çember

İthal Beyaz Plastik Şerit Çember

12mm 3000 metre ithal plastik çember şeridi, yarı otomatik ve tam otomatik koli-kutu çemberleme makinaları kullanılmaktadır. 12mm 3000 metre beyaz şerit çember çemberleme makinelerinde çekme mukavemeti bakımından en yüksek sınıflardadır. Yarı otomatik ve tam otomatik orijinal ithal çember şeridi ,tam otomatik ve hatlı otomatik çember makinalarında kullanılmaktadır. Daha çok tam otomatik çember makinelerinde 5mm şerit çember, 6mm çember şeridi, 7mm orjinal çember, 9mm makina çemberi, 12mm plastik orjinal çember şeridi kullanılmaktadır.

Plastik polipropilen pp çemberler, her türlü sektörde kullanılmaktadır. Maliyet olarak çok düşük ve ekonomiktir. Manuel tokalı çember makinesi, havalı şerit makinası, şarjlı çember makinesi gibi çemberleme makinelerinde kullanılmaktadır. Polipropilen şerit plastik pp çember şeridi fiyatları hakkında güncel bilgi edinmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Plastik şerit çember orjinal hammaddeden üretilmiştir. Mukavemet olarak 1. kalite plastik çemberden güçlüdür. Farklı mm ve ölçülerde stoklarımızda bulunmaktadır. Plastik çember şeridi, çember atma-sıkma-bağlama-gerdirme işlemlerinde kullanılan bir çemberleme sistemi ekipmanıdır.


Yarı otomatik ve tam otomatik makina çemberleri için ilgili sorunlarınız hakkında çekinmeden bizden destek alabilirsiniz. Nur Ak Ambalaj Çemberleme Sistemleri plastik şerit çemberleri stoklarında sürekli olarak bulundurmaktadır.


12x055 mm 3000 metre Beyaz Orjinal İthal Şerit Çember

  • Marka : Nur Ak Ambalaj
  • 12x055 mm 3000 metre Beyaz Orjinal İthal Şerit Çember
  • Stokta Var

orijinal çember, plastik şerit çember, ithal çember, çember fiyatları, çember çeşitleri, plastik makine çember şeridi, beyaz ithal çember, polipropilen şerit çember, ambalaj çemberi